EuropeSpa wellness hotel

V pečlivě vedeném wellness hotelu tvoří všechny komponenty komplexní relaxační zážitek. Ten začíná u prostředí a sahá od pokojů, gastronomie, nabídek wellness a fitness a servisu až k „neviditelným“ složkám kvality v bezpečnosti, hygieně a infrastruktuře jako např. všech procedur a zařízení v oblasti spa a wellness nebo kuchyně – klíčové slovo „bezpečnost potravin“. 

Celkem čítá celostní katalog kritérií EuropeSpa wellness hotel více než 1 300 kontrolních bodů. Tím se jedná o nejrozsáhlejší certifikát z rodiny certifikátů EuropeSpa a propůjčuje se jen v ojedinělých případech. Certifikát EuropeSpa wellness hotel je fundovanou výpovědí o kvalitě pro hosty a cestovní kanceláře, kteří hledají komplexní a integrovaně řízený wellness hotel.

Certifikát EuropeSpa wellness hotel byl vypracován v roce 2009. Je základnou pro všechny další certifikáty EuropeSpa linie wellness.

  • že všechny hotelové služby spočívají na filozofii wellness (prostředí, gastronomie, procedury, okolí, ubytování, aktivity) a že nabídky s ohledem na kvalitu servisu, označení a obsah odpovídají běžné praxi
  • že s ohledem na bezpečnost, hygienu a infrastrukturu v oblasti spa (včetně bazénu, sauny a kosmetiky), v gastronomii a ubytování jsou splněny  důležité požadavky shody evropských právních předpisů a norem, vybrané radou odborníků Evropského svazu léčebných lázní,.

Zde získáte přehled o testovaných oblastech pro certifikát EuropeSpa wellness hotel.

EuropeSpa Angebote bei FitReisen