Lázeňská léčba a wellness

Zdravotní turismus vzkvétá na celém světě. To se týká jak wellness a zdravotní wellness, tak také nadčasové klasické lázeňské léčby. Stále roste potřeba nabídek relaxace a pohody  nebo také cílených programů na zlepšení zdraví.

  • Hotely, termální lázně a denní spa nabízejí wellness pobyty, aby umožnily hostům za krátkou dobu intenzívní zotavení nebo poskytly wellness zážitek.
  • Jako prevenci zdravotních problémů kombinuje tzv. „zdravotní wellness“ medicínské diagnostické a terapeutické techniky s prvky wellness.
  • U klasické nadčasové lázeňské kúry se jde ještě o krok dál. Zde se trvale posiluje, v koordinaci se zkušeným lékařem a za použití místních léčivých zdrojů jako např. termální vody, slané vody, resp. solanky nebo rašeliny, tělesná konstituce hosta, a tím také jeho odolnost vůči nejrůznějším neduhům.

 

 

 

Jak wellness, tak zdravotní wellness a lázeňská kúra mají jedno společné, a to že vedle žádoucích efektů na tělesné zotavení a posílení skrývají také rizika, pokud nejsou aplikovány správně.  Zde nemohou domněle výhodné nabídky v tuzemsku i zahraničí často dodržet to, co slibuje „prospekt na křídovém papíru“. Naopak se nemusí za výhodnější nabídkou nutně skrývat horší služby.

A toto je prostor pro EuropeSpa: Pro větší jistotu a na ochranu hostů testujeme mezinárodně lázeňské a wellness poskytovatele podle rozsáhlých mezinárodních měřítek. Náš princip: celostní testování na vysoké technické úrovni v oblasti hygieny, bezpečnosti, infrastruktury a kvality servisu. Tím jsme známí. Chceme prezentovat dobré poskytovatele, kteří jsou v každé zemi, a zviditelňovat je v mezinárodním zdravotním turismu. Tím nabízíme pomoc klientům v oblasti zdravotního a wellness cestovního ruchu, aby našli v cíli svých cest dobré poskytovatele.

EuropeSpa Angebote bei FitReisen